Uitslagen Klaverblad Arena Games 2014

Bekijk hier de uitslagen van de Klaverblad Arena Games 2014.

Kogelslingeren – Mannen (7.26kg)
1 Vincent Onos 86 SAV 65.28
2 Sander Stok 82 AV23 59.20
3 Jasper Christiaan 84 AAC 55.98
4 Jim van Oostrom 93 AV23 48.96
Kogelslingeren – Jongens junioren A (6kg)
1 Denzel Comenentia 95 AAC 74.06
Kogelslingeren – Vrouwen (4kg)
1 Wendy Koolhaas 80 GRNG 59.62
2 Maaike Schetters 83 EHAT 53.52
3 Femke Hollander 83 PEC 52.58
4 Gonny Mik 65 GRNG 48.18
60 meter horden – Pupillen C
Serie 1
1 Florian Vriezen 06 GACH 11.46
2 Noortje Wouters 06 GACH 11.67
3 Paula Kliphuis 06 GACH 12.98
4 Claire Voschezang 07 GACH 13.80
5 Jochem Krans 07 GACH 14.96
Imme Sipma 06 GACH DNS
60 meter horden – Pupillen B
Serie 1
1 Casper Paets 05 GACH 12.92
2 Hugo Krans 07 GACH 13.50
3 Sigrid Mur 05 GACH 13.90
Serie 2
1 Lois Doornheim 05 GACH 12.38
2 Maaike van Kesteren 05 GACH 13.25
3 Marjolein Padt 05 GACH 14.10
4 Sophie Voschezang 05 GACH 14.71
60 meter horden – Pupillen A
Serie 1
1 Tom Benschop 04 GACH 12.60
2 Lukas Renaud 04 GACH 13.42
3 Dani Suparmono 04 GACH 13.46
Serie 2
1 Sophie Romagnoli 03 GACH 12.04
2 Sacha Dekker 03 GACH 13.94
3 Suzet Doornheim 03 GACH 14.06
4 Anne Steenbeek 03 GACH 17.09
Serie 3
1 Yoram Vriezen 03 GACH 11.26
2 Casper Mur 03 GACH 12.29
3 Jurre Brouwer 03 GACH 12.48
4 Onno Krans 03 GACH 14.51
40 meter – Pupillen C
Serie 1
1 Florian Vriezen 06 GACH 7.20
2 Noortje Wouters 06 GACH 7.32
3 Claire Voschezang 07 GACH 7.88
4 Florien van Kesteren 06 GACH 8.02
5 Paula Kliphuis 06 GACH 8.06
6 Jochem Krans 07 GACH 9.38
40 meter – Pupillen B
Serie 1
1 Casper Paets 05 GACH 7.71
2 Hugo Krans 07 GACH 7.74
3 Sigrid Mur 05 GACH 7.83
Serie 2
1 Lois Doornheim 05 GACH 7.21
2 Maaike van Kesteren 05 GACH 7.45
3 Marjolein Padt 05 GACH 8.03
4 Sophie Voschezang 05 GACH 8.10
60 meter – Pupillen A
Serie 1
1 Tom Benschop 04 GACH 10.42
2 Jurre Brouwer 03 GACH 10.55
3 Dani Suparmono 04 GACH 10.79
4 Lukas Renaud 04 GACH 11.09
5 Onno Krans 03 GACH 11.72
Serie 2
1 Yoram Vriezen 03 GACH 9.44
2 Sophie Romagnoli 03 GACH 9.72
3 Casper Mur 03 GACH 10.15
4 Sacha Dekker 03 GACH 10.37
5 Suzet Doornheim 03 GACH 10.61
6 Anne Steenbeek 03 GACH 13.00
Discuswerpen – Vrouwen
1 Corinne Nugter 92 NOP 48.40
2 Lianne Bruins 85 GACH 45.56
3 Vivian Brandhoff 93 PHNS 44.14
4 Wendy Koolhaas 80 GRNG 42.53
5 Jill Emmerzaal 90 NYMG 41.57
6 Sacha Popping 91 PEC 38.36
7 Lieke van Velzen 87 STBN 38.09
8 Anna Goede 91 AV23 37.45
9 Karlien Sleper 93 ILIO 35.94
10 Fleur van der Put 96 LATL 34.84
400 meter – Mannen: Voorprogramma
Serie 1
1 Bas Jubels 83 PHNX 52.05
2 Alle Koperdraad 91 GACH 52.19
3 Dave Clemens 88 SPTN 52.62
4 Bart Willemsen 93 AV34 54.55
Dennis de Groot 83 PHNX DNS
Sander Brugge 98 VNDM DNS
Serie 2
1 Anthony Rasmijn 91 RTAT 50.23
2 Nick van Schagen 91 LATL 50.49
3 Ronald Kuin 87 DVTR 50.85
4 Vincent van der Vis 90 AV34 51.04
5 Beer Lammers 95 FIT 52.01
6 Timo Stam 86 PHNS 52.22
3000 meter – Mannen
1 Christiaan Bosselaar 82 KAVH 8:41.12
2 Ralph van Houwelingen 94 PH 8:44.92
3 Vincent Mensen 90 LATL 8:45.02
4 Tim Bolink 92 HLLS 8:51.80
5 Arne Mulder 90 BBL 8:55.73
6 Bernard te Boekhorst 72 PHNX 9:00.03
7 Wilbert van Vliet 89 VRT 9:04.35
8 Camiel Kruiswijk 90 BAV 9:04.76
9 Geert Tuinstra 90 SISU 9:33.87
Eduard Grob 93 GACH DNF
Michiel Löschner 76 GACH DNF
Lars Cazander 92 HLLS DNS
Verspringen – Vrouwen
1 Femke Klop 90 HLLS 5.97 +2.3 m/s (5.56, +0.7 m/s)
2 Chante Samuel 96 PHNS 5.56 +3.0 m/s (5.43, +0.7 m/s)
3 Elise Pelgrim 97 PH 5.56 +3.5 m/s (5.49, +1.0 m/s)
4 Jarmilla van Stralen 91 AV36 5.35 +2.6 m/s (5.32, +0.6 m/s)
5 Maureen Pelgrim 97 PH 5.24 +0.4 m/s
6 Myrthe van der Bruggen 93 STBN 4.99 +2.5 m/s (4.96, +1.2 m/s)
Valentine Kortbeek 86 PH NM
Kogelstoten – Mannen (7,26kg)
1 Remco Goetheer 92 RTAT 16.87
2 Eelco Sintnicolaas 87 AV34 13.44
3 Jasper Christiaan 84 AAC 13.13
4 Thomas Scheffer 93 IPHS 12.80
5 Jim van Oostrom 93 AV23 12.49
6 Theo Danes 83 AV23 12.41
Kogelstoten – Jongens junioren A (6kg)
1 Denzel Comenentia 95 AAC 19.89
2 Mathijs Damsteegt 95 AC61 19.51
Polsstokhoogspringen – Mannen
1 Robbert-Jan Jansen 83 PH 5.30
2 Menno Vloon 94 LYCG 5.20
3 Pelle Rietveld 85 ILIO 5.00
4 Timo de Water 91 ILIO 4.80
5 Stephen Cain 84 AUS 4.70
100 meter – Mannen
Serie 1 (-2.5 m/s)
1 Ifrish Alberg 88 SUR 10.89 Q
2 Rogier Janssen 86 MPM 11.43
3 Dennis de Groot 83 PHNX 11.62
4 Stefan van Twillert 90 VTLS 11.89
5 Beer Lammers 95 FIT 12.07
Serie 2 (-2.1 m/s)
1 Brian Mariano 85 RTAT 10.74 Q
2 Dennis Weijens 85 AV23 11.32
3 Jeroen Witteveen 89 PHNX 11.41
4 Rutger Bien 94 AV23 11.83
5 Sven Koldenhof 96 AV34 12.26
Serie 3 (-1.3 m/s)
1 Jamil Hubbard 86 USA 10.83 Q
2 Paul Groen 89 GACH 11.20 q
3 Dirk-Jan Graat 91 GACH 11.57
4 Tristan Domin 88 AL73 11.80
5 Bart Willemsen 93 AV34 12.39
Serie 4 (-2.5 m/s)
1 Marvin Douma 93 NEAV 11.14 Q
2 Simon Blok 94 RTAT 11.31 q
3 Tom den Ouden 94 MPM 11.57
4 Sander Brugge 98 VNDM 11.84
5 Aldo Vree 97 GACH 11.96
Finale (-1.7 m/s)
1 Jamil Hubbard 86 USA 10.57
2 Brian Mariano 85 RTAT 10.65
3 Ifrish Alberg 88 SUR 10.66
4 Marvin Douma 93 NEAV 11.05
5 Simon Blok 94 RTAT 11.30
Paul Groen 89 GACH DNS
Speerwerpen – Mannen
1 Ward Melssen 93 NYMG 72.99
2 Timothy Herman 90 BEL 72.19
3 Jurriaan Wouters 93 HLLS 72.19
4 Lars Timmerman 91 PH 68.43
5 Robin Bak 92 UNTS 62.94
6 Dennis Barnhoorn 91 TRAS 62.56
7 Tim ten Berge 90 SPWS 61.42
8 Thomas van Ophem 92 HYLS 58.73
9 Theo Danes 83 AV23 48.15
100 meter – Vrouwen
Serie 1 (-1.9 m/s)
1 Tawanna Meadows 86 USA 11.59 Q
2 Naomi Sedney 94 ILIO 11.85 q
3 Debbie Baltes 96 ACO 12.73
4 Jarmilla van Stralen 91 AV36 12.82
5 Putri van Marrewijk 90 RTAT 13.43
Suzanne Williams 93 NEAV DNS
Serie 2 (-2.1 m/s)
1 Elzette Buys 92 SAF 12.26 Q
2 Sacha van Agt 94 EHAT 12.33 q
3 Linda van Rossum 94 AKU 12.44 q
4 Nancy van Petersen 92 AV34 12.82
5 Alice Achterberg 86 PHNX 13.04
6 Michelle Spek 95 AV34 13.77
Serie 3 (-1.6 m/s)
1 Femke van der Meij 85 SPRN 12.19 Q
2 Miquella Lobo 94 ILIO 12.57
3 Franka Hoogeboom 85 HYLS 12.65
4 Rosa de Jong 91 AV23 13.09
5 Pascale Schure 73 PHNX 13.64
Eefje Boons 94 DVTR DIS rule 162.2
Finale (-0.9 m/s)
1 Tawanna Meadows 86 USA 11.47
2 Naomi Sedney 94 ILIO 11.85
3 Sacha van Agt 94 EHAT 12.03
4 Elzette Buys 92 SAF 12.06
5 Femke van der Meij 85 SPRN 12.21
6 Linda van Rossum 94 AKU 12.34
1000 meter – Pupillen A: PIOS Kids run
1 Yoram Vriezen 03 GACH 3:18.63
2 Jurre Brouwer 03 GACH 3:33.79
3 Florian Vriezen 06 GACH 3:34.14
4 Sophie Romagnoli 03 GACH 3:40.44
5 David Neidig 03 GACH 3:41.71
6 Casper Mur 03 GACH 3:42.71
7 Dani Suparmono 04 GACH 4:01.06
8 Suzet Doornheim 03 GACH 4:04.26
9 Lukas Renaud 04 GACH 4:08.92
10 Sacha Dekker 03 GACH 4:32.10
11 Anne Steenbeek 03 GACH 4:55.46
12 Onno Krans 03 GACH 4:56.38
100 meter horden – Vrouwen
Serie 1 (-0.8 m/s)
1 Eefje Boons 94 DVTR 13.76
2 Chante Samuel 96 PHNS 14.40
3 Nancy van Petersen 92 AV34 14.48
4 Talita Vorster 94 SAF 14.99
5 Maaike Tjin-A-Lim 98 SPRT 15.32
Serie 2 (-1.0 m/s)
1 Sharona Bakker 90 NEAV 13.07
2 Isabelle Pedersen 92 NOR 13.53
3 Nadine Broersen 90 SPRN 13.67
4 Suzanne Williams 93 NEAV 13.79
5 Anouk Vetter 93 SPRN 14.14
Hoogspringen – Vrouwen
1 Sietske Noorman 91 UNTS 1.86
2 Linda Hurkmans 97 NOVA 1.74
3 Mathilde Bakker 95 AV23 1.74
4 Marlies van Haaren 90 HLLS 1.71
5 Mandy van der Eijk 94 STBN 1.60
Verspringen – Mannen
1 Ignisious Gaisah 83 PAC 7.64 +1.3 m/s
2 Damar Forbes 90 JAM 7.46 +0.4 m/s
110 meter horden – Mannen
Serie 1 (-2.4 m/s)
1 Fred Townsend 82 USA 13.87
2 Marvin Tay 90 SWE 14.33
3 Jules de Bont 94 PHNS 14.66
4 Pelle Rietveld 85 ILIO 14.92
5 Stephen Cain 84 AUS 15.12
6 Ronald Kuin 87 DVTR 16.92
Kogelstoten – Vrouwen
1 Melissa Boekelman 89 PH 17.37
2 Vivian Brandhoff 93 PHNS 13.74
3 Nadine Broersen 90 SPRN 13.61
4 Lianne Bruins 85 GACH 12.44
5 Dana Gunther 84 AAC 11.82
Discuswerpen – Mannen (2kg)
1 Stephan Dekker 87 ILIO 53.97
2 Roland van Zuilen 91 GOUD 53.90
3 Thomas Zaw 90 GRNG 46.68
4 Etienne Orbons 92 UNTS 46.32
5 Caspar Hattink 93 STBN 45.82
6 Thomas Scheffer 93 IPHS 45.13
7 Aiko Staudt 87 MPM 42.92
8 Paul Groen 89 GACH 42.38
9 Eelco Sintnicolaas 87 AV34 41.34
10 Jasper Christiaan 84 AAC 37.79
Discuswerpen – Jongens junioren A (1,75kg)
1 Mathijs Damsteegt 95 AC61 53.33
2 Denzel Comenentia 95 AAC 53.01
800 meter – Mannen
Serie 1
1 Steve Bakker 92 SOMI 1:54.95
2 Antoon van Beek 94 GACH 1:55.50
3 Sam de Vor 91 GACH 1:56.15
4 David Vonk 90 GACH 1:56.60
5 Fenno Polderman 93 CLYT 1:58.89
6 Vincent Hofmann 80 PNBG 1:59.58
7 Jeroen Verboom 89 PNBG 2:00.73
Michiel Löschner 76 GACH DNF
David Landman 92 GACH DNF
Serie 2
1 Ioan Zaizan 83 ROM 1:48.88
2 Tarik Samar 94 MAR 1:49.10
3 Aladdin Bouhania 84 DEN 1:50.83
4 Tjerk Conijn 87 LYCG 1:52.97
5 Jurjen Polderman 91 CLYT 1:54.04
6 Adil el Azzouzi 93 PHNS 1:54.11
7 Neal Bouterse 93 CSTR 1:56.01
Jaap Gerben Vellinga 94 HRRR DNF
Willem Dudink 90 SAV DNF
800 meter – Vrouwen
1 Dorina Koroszi 82 ROM 2:05.19
2 Charlotte Schönbeck 84 SWE 2:06.21
3 Manon Kruiver 88 NOVA 2:06.89
4 Lonneke Derriks 87 SPTN 2:09.52
5 Nikita van Lierop 89 RTAT 2:16.60
6 Ingrid Grutters 76 ATVN 2:17.08
7 Rosa Vermeulen 93 PHNS 2:22.68
Inga Michejenko 83 LTU DNF
400 meter – Vrouwen
Serie 1
1 Dagmar Smid 97 AV36 58.24
2 Suzanne Voorrips 93 GRNG 58.48
3 Jane Bonte 89 ILIO 59.19
4 Putri van Marrewijk 90 RTAT 61.76
5 Janneke Berkhof 86 RTAT 61.91
6 Michelle Spek 95 AV34 64.85
Serie 2
1 Alina Zaizan 88 ROM 54.27
2 Sanne Verstegen 85 RTAT 54.81
3 Femke van der Meij 85 SPRN 55.12
4 Rebecca Rijken 93 STBN 56.70
5 Maruska Eduarda 91 RTAT 56.72
Dorina Koroszi 82 ROM DNS
400 meter – Mannen
Serie 1
1 Jon Schouwenaar 94 STBN 49.50
2 Remco Bos 93 DVTR 49.56
3 Rogier Janssen 86 MPM 50.39
4 Adil el Azzouzi 93 PHNS 51.03
5 Ricardo Rivers 79 CIKO 51.04
Pelle Rietveld 85 ILIO DNS
Serie 2
1 Terence Agard 90 RTAT 46.30
2 Rory Evans 89 GBR 46.31
3 Obed Martis 87 RTAT 47.63
4 Seppe Thys 92 BEL 47.87
5 Youssef el Rhalfioui 83 PHNS 47.98
6 Olaf van den Bergh 94 PH 48.13

Reacties zijn gesloten.